Wiesz, że życie łamie ludzi po cichu?

Wiesz, że życie łamie ludzi po cichu?

Czasami zastanawiasz się w którą iść stronę, mija miesiąc, 3 m-ce, nawet nie zauważysz jak ucieknie kilka lat. Zaczynasz być co raz bardziej zmęczona/y. Nie masz już siły na walkę, odpuszczasz, tkwisz w marazmie. W pracy co raz gorzej, relacje z bliskimi co raz trudniejsze, bo Ty czujesz się co raz bardziej zmęczona/y całokształtem.

Ale nie musi tak być!

Życie łamie ludzi po cichu, to fakt, ale każdy, Ty również masz możliwość wyboru. To od Ciebie zależy, czy cokolwiek z tym zrobisz, czy… no właśnie, zatopisz się w ten marazm i będziesz tak tkwiła/ł z nadzieją na cud.

Powiem Ci coś – Cuda same się nie robią, cuda się robi.

Możesz zacząć od najmniejszego kroczku, ale zawsze będzie to krok do przodu, nie robiąc nic coraz bardziej pozwalasz, by życie weszło CI na głowę.

Nie posuwasz się do przodu, a dodając do tego pędzący czas, cofasz się szybciej niż Ci się wydaje. Nie pozwalaj na to, masz wybór i zawsze są jakieś możliwości zrobienia choćby najmniejszego kroku, zawsze.

Później drugi, trzeci, i nawet nie zauważysz że jest ich już setki i zmienia się Twoje życie, ale musisz podjąć decyzję nad tym pierwszym.

Samo się nie zrobi, wszystko zależy od Ciebie, nie pozwól, by życie po cichu łamało i Ciebie.

Jeżeli nie masz z kim pogadać, przedystkutować pomysłu, a może brakuje Ci pomysłu ale czujesz, że potrzebujesz czegoś innego, to m.in. od takich sytuacji są coachowie!

Coach nie powie CI zwolnij się z pracy skoro Cię męczy. Ale poprzez rozmowę, znajdziesz bezpieczne rozwiązanie tej sytuacji. Tej, i wielu innych, może chodzi o rozwój biznesu, nowy pomysł na biznes, podjęcie decyzji w rodzinie, zmianę stylu życia, powodów, które spędzają sen z powiek może być dużo.

Poszukaj odpowiedniego coacha, nie trać czasu, czas który minął jest historią, nigdy go nie odzyskasz.

Jeżeli poczujesz potrzebę zmiany, rozwoju, rozmowy w związku z  podjęciem decyzji możesz skontaktować się również ze mną, chętnie będę Twoim coachem.

Zapraszam – Iwona Galacka, jestem coachem biznesu, lifecoachem i coachem zdrowia/wellness.