Coaching

Wsparcie w biznesie i życiu prywatnym. Zamień pytania w odpowiedzi.

Coaching polega na tworzeniu bezpiecznej przestrzeni pozwalającej odkrywać nowe możliwości w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Coach, pomaga klientom w osiągnięciu założonego celu. Najczęściej są to cele zawodowe, ale bardzo często również prywatne, w relacjach z najbliższymi, w relacjach społecznych, w zmianie stylu życia, zdrowotne itd. Coach pomaga poprawić i przyśpieszyć osiągnięcia klienta oraz podnieść jakość życia. Podczas sesji coachingowych chodzi o wydobycie tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które klient już posiada, często nie zdając sobie sprawy z ich posiadania i możliwości wykorzystania 😊

Coach nie ocenia, coach przede wszystkim słucha i zadaje odpowiednio sformułowane pytania po to, by jak najdokładniej móc zobrazować i przeanalizować obecną sytuację, oraz doprowadzić do najszybszego i najłatwiejszego osiągnięcia zamierzonego przez klienta celu.

Sesje coachingowe nie są sesjami terapeutycznymi, nie zagłębiam się w Twoją przeszłość, nie analizuję przypadków, choć zdarza się, że Twoje obecne zachowanie wywodzi się z Twojego wcześniejszego doświadczenia. Zajmujemy się jednak tym, co jest teraz i co możesz zrobić. Nie cofniesz się w czasie, nie zrobisz nic wstecz, ale przed Tobą całe życie, i to Ty jesteś za nie odpowiedzialny. Warto więc nie tracić czasu na zastanawianie się w nieskończoność, analizowanie co by było gdyby. Dzięki sesjom coachingowym szybciej podejmiesz najlepsze dla Ciebie decyzje 😊

Jeżeli:

to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu 😊

Chcesz zamówić sesję coachingową lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną 😊

„Coach pracuje z klientami, aby dzięki ukierunkowanemu szkoleniu szybko, znacząco i trwale poprawili swoją efektywność w życiu osobistym i zawodowym. Jedynym celem coacha jest praca nad tym, aby klient rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniuje”.

Jenny Rogers

Chcesz zamówić sesję coachingową lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną 😊

Iwona Galacka – Coach. W 2013 roku, ukończyłam szkolenie w Centrum Szkolenia CoachWise akredytowane przez ICF wg programu ACTP (Accredited Coach Training Programs). Obecnie rozwijam swoje umiejętności coacha w Instytucie Mukoid na poziomie PCC (Professional Certified Coach), który również akredytowany jest przez International Coach Federation. Wiele lat temu szukałam rozwiązań w różnych dziedzinach. Odbyłam szkolenia z NLP, negocjacji w biznesie, zarządzania stresem, zarządzania zespołem (duża część mojej praktyki zawodowej, to zarządzanie), psychologia konfliktu, techniki wywierana wpływu społecznego, facylitacja i moderacja procesów grupowych. Jednak coaching, niezależnie w jakiej branży bym nie działała, spisywał się najlepiej. Obecnie prowadzę biznes coaching, life coaching, a ponieważ posiadam także uprawnienia fitoterapeuty, instruktora rekreacji ruchowej oraz naturopaty, i zdrowie zawsze było i jest dla mnie bardzo ważne, prowadzę również health coaching. Zdrowie i profilaktyka zdrowia, to nieodzowny element życia każdego z nas.

Odpowiednio prowadzona sesja, pomaga w odnalezieniu najlepszej dla nas (dla Ciebie) w danym momencie odpowiedzi, a tym samym drogi, do działania i szybszego zbliżania się do celu.

Nie tracisz więc czasu na zbyt długie zastanawianie się, i wieczne analizowanie. Oszczędzasz czas, a czas jak sam wiesz, to rzecz, której nie odkupisz. Minione godziny, dni przepadły, są historią, czasami wraz z nimi tracisz jakąś możliwość, która… no właśnie, drugi raz może się nie pojawić.

Nie trać więc czasu i możliwości, działaj, podejmuj trafne decyzje, rozwijaj się, ciesz się życiem i osiągaj sukcesy we wszystkich płaszczyznach swojego życia 😊