Szkolenia zamknięte

Szkolenia i wsparcie dla branży beauty & wellness

W dużej mierze, od wiedzy i umiejętności personelu zależy sukces, powodzenie biznesu, oraz jego płynne i sprawne funkcjonowanie

Szkolenia zamknięte dedykowane są jednej konkretnej firmie.

Jeśli zlecisz mi szkolenie o konkretnej tematyce, od razu możemy umawiać termin, ale jeśli chcesz wzmocnić swoją pozycję, i nie wiesz co jest najistotniejsze, wykonam wstępny audyt dla Twojego Salonu, a następnie wspólnie dopasujemy szkolenie (lub cały ich cykl), do Twoich potrzeb, Twojego miejsca (filozofii zabiegowej i charakteru usług).

Oferuję szkolenia, dzięki którym wzmocnisz pozycję na rynku, podniesiesz jakość usługowo-obsługową, oraz zwiększysz obroty i zyski.

Jeśli uważasz, że wszystkie szkolenia przeprowadza Twój manager (to super!), ale nadal czujesz, że można zrobić więcej, zaoferuję “Moderację i facylitację procesu grupowego”. Program ten zorientowany jest na odkrywanie potencjału i pozytywną zmianę zachowań personelu.

Pracując z personelem budzę w nim od nowa kreatywność, pracownicy solidaryzują się z miejscem pracy, angażują w to, co robią, oraz z pasją wykonują swój zawód.

Jeśli zechcesz wprowadzimy innowacyjne pomysły, przemodelujemy możliwości jakie daje dokładnie Twoje miejsce, okolica i otoczenie. Każde z miejsc, jest wyjątkowe i ma inne, niepowtarzalne możliwości zabiegowe i usługowe, trzeba tylko je odkryć, uruchomić i wdrożyć w życie. Wszystko po to, byś miał/a wyjątkowe, niepowtarzalne i konkurencyjne miejsce.

Chcesz zamówić szkolenie lub masz dodatkowe pytania?