O mnie

Coach biznesu, life coach oraz wellness coach, trener facylitacji i moderacji procesów grupowych w obszarach biznesowych i prozdrowotnych oraz audytor w branży beauty, SPA&Welness.

Dzień dobry, miło mi, że jesteś na mojej stronie 😊 Od lat zajmuję się wspieraniem osób zarówno w kontekście biznesowym jak i prozdrowotnym, ale… od początku.

Nazywam się Iwona Galacka, moje początki zawodowe to praca jako referent ds. zbytu, księgowa, następnie dział analiz ekonomicznych, stanowiska managerskie, aż po dyrektorskie. Z uwagi na zamiłowania do usług w obszarze odnowy biologicznej, szybko otworzyłam własną działalność w branży prozdrowotnej, równocześnie rozwijałam się zarządczo współpracując z różnymi firmami. Ścieżkę zawodową przeszłam zarówno od strony wykonawczej jak i zarządczej, dlatego wiem z czym możesz zmagać się na co dzień. Wiem, jak czasami trudno pogodzić usługi ze sprzedażą, budżetem, finansami, stanami magazynowymi, serwisem, rekrutacją, szkoleniami personelu (itd.), i wszystko ubrać w piękną i profesjonalną jakość usługowo-obsługową. To ogromny obszar wiedzy, dla osoby, która sama prowadzi własną działalność gospodarczą. Osobom pracujących na stanowiskach managerskich i wyższych, wcale nie jest łatwiej. Im wyższe stanowisko, tym większa odpowiedzialność, większy stres i niejednokrotnie mniej czasu.

Posiadam kompetencje m.in. w organizacji, zarządzaniu i coachingu.

Dlaczego piszę, że wiem? Bo sama doświadczyłam wiele sytuacji w życiu zawodowym i prywatnym. Życie prywatne i zawodowe zawsze łączy się w jedną całość. Wcześniej czy później, jak nie ogarniesz równowagi między tymi polami, dojdzie albo do wypalenia, albo do monotonii. Jedno i drugie, to brak radości w życiu, brak siły do działania, a w perspektywie czasu, całe mnóstwo problemów zawodowych, chorób fizycznych i psychicznych, a nawet problemów w relacjach rodzinnych i społecznych.

Doświadczenie zawodowe w organizacji i zarządzaniu oraz działalności biznesowej, zbierałam jako osoba prowadząca własną działalność, pracując jako manager salonu SPA (20 gabinetów), kierownik kliniki medycyny estetycznej, dyrektor hotelu, prezes stowarzyszenia PSSW, audytor, trener, a także prowadząc zajęcia na uczelniach wyższych (Akademia Górnośląska w Katowicach, zajęcia: „ośrodki i centra odnowy biologicznej i rehabilitacji”, Akademia Ekonomiczno – Humanistyczna w Warszawie, zajęcia: „ organizacja działalności biznesowej”. Ponadto prowadząc kursy, szkolenia a także pracując jako doradca i konsultant w biznesie beauty SPA&Wellness, audytor (współpraca z TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. w grupach audytowych jako ekspert SPA & Wellness), wykładowca i coach (biznesu, life i wellness).

Z wykształcenia jestem mgr „Turystyki uzdrowiskowej i odnowy biologicznej”. Kierunek ten kończyłam na GWSH w Katowicach, obecnie Akademia Górnośląska. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania Hotelami Wellness i SPA, w Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki.

Ponadto ukończyłam wiele innych kursów zawodowych i szkoleń, dzięki którym dzisiaj, mogę pomagać również Tobie, są to m.in.:

 • Studia Coachingu akredytowane przez ICF, poziom PCC (Professional Certified Coach) Instytut Mukoid. Komunikacja dla Rozwoju.
 • Psychologia konfliktu, zarządzanie stresem, techniki wywierania wpływu społecznego (presja i manipulacja). Ośrodek Szkolenia Grom, GROM Group Sp. z o.o. Certyfikat.
 • Negocjacje w biznesie (od organizacji po negocjacje warunków współpracy). GoodMan Szkolenia i konferencje dla profesjonalistów. Certyfikat.
 • Zarządzanie zespołem. Brainstorm Group Sp. z o.o. Certyfikat.
 • Trener facylitacji i moderacji procesów grupowych ze specjalnością Innowator. Pracownia praktyk trenerskich – Warszawa. PAIZ Konsulting Sp. z o.o. z Lublin.
 • Profesjonalne techniki sprzedaży Combidata Poland Sp. z o.o. Sopot.
 • CoachWise Essentials Program ™ akredytowany przez ICF Coach Training Program, Part of ACTP program. CoachWise S.A.

Wzmacniaj działania, skorzystaj z mojej wiedzy.

Wykorzystaj moje doświadczenie – skorzystaj ze wsparcia.

 • TQM – Total Quality Management – Nowoczesna Metoda Zarządzania. Tematyka: Wdrażanie TQM; rozbieżne cele partnerów gospodarczych; Kaizen -wdrożenie TQM; twórcze rozwiązywanie problemów; FMEA jako narzędzie wsparcia TQM; Mapowanie strumienia wartości; 5W+1H, 5S+1S i Poka-Yoke – metody wizualizacji; statystyczna kontrola procesów. Progress Project Sp. z o.o.  Certyfikat.
 • Rachunkowość zarządcza i controlling. Akademia Managerów Hotelarstwa – Instytut Rynku Hotelarskiego. Certyfikat.
 • Revenue Management w hotelarstwie – zarządzanie przychodami w hotelarstwie. Akademia Managerów Hotelarstwa Instytut Rynku Hotelarskiego. Certyfikat.
 • Auditor Wewnętrzny Systemów Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2008. Norma uniwersalna. SGS Polska Sp. z o.o. oraz WKK Sp. z o.o. Certyfikat i zaświadczenie.
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem w dobie kryzysu. Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa Enterprise Europe Network. Zaświadczenie.
 • Certified Spa Supervisor; International Spa Associatin (ISPA).
 • Projekt: SPA, Inwestycja, programowanie, realizacja; Projekt Hotel & Balance Education. Zasady inwestowania w branży SPA & Wellness. Certyfikat.
 • I wiele innych 😊

Odbyłam dużo kursów, szkoleń, spotkań, prelekcji, zdobyłam wiedzę i doświadczenie, które doprowadziło mnie do współpracy z różnymi podmiotami, a to ponownie dało mi kolejne doświadczenia i wiedzę. Brałam udział w różnych programach telewizyjnych, udzielałam wywiadów, konsultacji, prelekcji, porad i szkoleń. Jestem autorką publikacji w magazynach takich jak: Beauty Forum, Hotelarz, Profit Hotel, Solarium & Fitness, Świat Hoteli, Body-Life, Najwspanialsze, art of Beauty, i inne.

Współpracuje również z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako specjalista oceniający wnioski o włączenie kwalifikacji rynkowych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), wspierając Ministrów Właściwych poprzez projekt „Wzmocnienie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji poprzez wsparcie ministrów właściwych”. Projekt ten m. in. realizuje zadania z zakresu kształcenia zawodowego i uczenia się przez całe życie.

Jestem coachem biznesu, life coachem oraz wellness coachem, trenerem facylitacji i moderacji procesów grupowych w obszarach biznesowych i prozdrowotnych oraz audytorem w branży beauty, SPA&Welness.

Zamień pytania w odpowiedzi - skorzystaj z coachingu 😊

Biznes, praca, życie prywatne i zdrowie, to jedna droga życia.

Ponieważ fascynują mnie tematy prozdrowotne zdobyłam także uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej na AWF w Katowicach. Ukończyłam kurs zawodowy fitoterapeuty i zielarza w Instytucie zielarstwa i terapii naturalnych oraz posiadam zaświadczenie potwierdzające umiejętności naturopaty wydane przez ośrodek kształcenia zawodowego Holistyka. I wszystko po to, by jeszcze lepiej zrozumieć organizm człowieka, jego potrzeby zawodowe, prywatne i społeczne. Dzięki tak szerokiemu spektrum dotyczących potrzeb zarówno w organizacji i zarządzaniu, jak i potrzeb z natury fizycznej i psychologicznej, jestem w stanie pracować z Tobą zarówno pod kątem Twoich potrzeb biznesowych/zawodowych, jak i życiowych, tym bardziej, że tak jak napisałam na początku, nie da się rozdzielić tych dwóch aspektów życia. Jeśli nie będziesz spełniał/a się zawodowo, a będziesz miał/a takie ambicje, przełoży się to na Twoje życie prywatne i odwrotnie. Problemy w życiu prywatnym zawsze przekładają się na życie zawodowe. Często słyszę „potrafię nie łączyć życia prywatnego z zawodowym”. Hmm… czyli przestawiasz inny trybik w mózgu, by wyrzucić wspomnienia z pamięci i emocje z uczuć, które były np. godzinę temu? Owszem, możesz nie przynosić pracy do domu, ale emocji nie wyłączysz. Możesz o nich nie mówić, udawać, że nic się nie dzieje, ale organizmu nie oszukasz. Wcześniej czy później przypomni się o kredyt, który Ci dał 😉 Nie dopuszczaj do tego, by to organizm sam upominał się o swoje potrzeby, bo ta sytuacja często jest zbyt późna, na szybką reakcję rozwiązania problemów zarówno zawodowych jak i prywatnych.

Masz pytania, zastanawiasz się nad współpracą lub coachingiem? Zapraszam do kontaktu 🙂

Szkolenia
online

To szkolenia otwarte dostępne online natychmiast dla wszystkich

Coaching

To możliwość poprawy jakości życia zawodowego i prywatnego

Szkolenia
zamknięte

To szkolenia dedykowane konkretnej firmie dostępne na zamówienie

Audyt
i doradztwo

To narzędzie do weryfikacji obiektu, personelu, sprzedaży, procedur

E-booki
know-how

To specjalistyczna wiedza, z której warto skorzystać

Moi klienci i partnerzy o mnie...

Poznałam Iwonę od tej drugiej strony, jako klient 🙂 Często korzystałam z usług świadczonych bezpośrednio przez Iwonę lub przez personel/ośrodki zarządzane przez Nią. Bardzo angażuje się w swoje obowiązki i potrafi odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych. Przy tym zawsze miła, sympatyczna i uśmiechnięta. Szczerze polecam!

Beata Strzałkowska

Facility Manager PL in Facility Managment Berlin

Miałem okazję pracować z Iwoną przez kilka lat. Iwona jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, odznaczająca się wysokim profesjonalizmem oraz ogromnie zaangażowana w to co robi. Przy różnych projektach mieliśmy okazję wypracować świetne efekty.

Michał Bukraba

Master Trainer Technogym w ITP SA BIOMEDICAL COMPANY

Iwona jest osobą niezwykle zaangażowaną i profesjonalną. Praca pod jej skrzydłami to czysta przyjemność. Zauważa drzemiące w tobie talenty i z jubilerską precyzją pomaga je szlifować, jednocześnie wymagając od siebie i współpracowników najwyższych standardów. W sposób przystępny dzieli się swoim doświadczeniem i odpowiednio motywuje. Konsekwenta i konkretna kobieta. Miło wspominam wspólny czas pracy.

Piotr Wiaderek

Manager klubu CityFit

W trakcie naszej współpracy Pani Iwona dała się poznać jako osoba kompetentna, o wysokim poziomie profesjonalizmu, komunikatywna i świetnie zarządzająca zespołem. Jej kreatywność, ale także i otwartość na pomysły innych, w połączeniu z dynamiką działania zaowocowały dużą satysfakcją z efektów współpracy po obu stronach.W trakcie naszej współpracy Pani Iwona dała się poznać jako osoba kompetentna, o wysokim poziomie profesjonalizmu, komunikatywna i świetnie zarządzająca zespołem. Jej kreatywność, ale także i otwartość na pomysły innych, w połączeniu z dynamiką działania zaowocowały dużą satysfakcją z efektów współpracy po obu stronach.

Malgorzata Gurdziel

theater management, health and sport promotion

Miałam przyjemność współpracować z Panią Iwoną w kilku projektach i bardzo pozytywnie oceniam ten czas. Pani Iwona jest osobą rzetelną, uprzejmą, pracowitą, kulturalną. Firmy, które będą miały przyjemność mieć Panią Iwonę w swoim zespole z pewnością będą mogły stawiać na rozwój i wymierny wzrost. Miałam przyjemność współpracować z Panią Iwoną w kilku projektach i bardzo pozytywnie oceniam ten czas. Pani Iwona jest osobą rzetelną, uprzejmą, pracowitą, kulturalną. Firmy, które będą miały przyjemność mieć Panią Iwonę w swoim zespole z pewnością będą mogły stawiać na rozwój i wymierny wzrost.

Milena Zielinska

Head of Retail, Products Certification Development Manager at TUV Rheinland Europe

Iwona to świetny Manager! Kiedy ją poznałem, przygotowywała otwarcie i kierowała klubem fitness prężnie rozwijającej się marki. Iwona to profesjonalista o dużym doświadczeniu i niezwykłych umiejętnościach zarządzania ludźmi i procesami. Prężnie rozwijający się klub w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, powiększające się grono zadowolonych klientów to zaledwie kilka z wielu efektów jej pracy. Oprócz wiedzy, doświadczenia poznałem ją jako osobę obdarzoną niezwykle głęboką kulturą osobistą i pokładami niesamowitej energii oraz determinacji w osiąganiu celów!

Tomasz Charachajczuk

System Engineering Lead, Tech Lead w PIT-RADWAR

Opinie na LinkedIn widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników